Wolisz zamówić telefonicznie?

Zadzwoń: 48 679-68-81
biuro obsługi czynne pon-pt 8-20

Jesteś się w bezpiecznym
procesie zakupowym

 • GH Balance to męski hormon wzrostu zamknięty w pigułce, który sprawi, że bez większego wysiłku zyskasz atrakcyjny, męski wygląd dzięki muskularnej budowie ciała. Suplement wpływa na wzrost masy mięśniowej, redukuje tkankę tłuszczową oraz wzmacnia organizm dodając mu siły i witalności. Dzięki GH Balance staniesz się obiektem pożądania wszystkich kobiet.
 • Pamiętaj, że nic nie ryzykujesz. Jesteśmy pewni skuteczności GH Balance, dlatego gwarantujemy Ci pełną satysfakcję — masz aż 90 dni na zwrot, jeżeli nie zauważysz u siebie oczekiwanych efektów. Bez dodatkowych pytań zwrócimy Ci pieniądze za każde nierozpoczęte opakowanie.

1 Wybierz pakiet GH Balance:

 • Program maksymalny efekt

  6 miesięczna kuracja 3 opakowania GH Balance (plus 3 gratis!) – razem 6 opakowań

  Program maksymalny efekt to pełna, 6 miesięczna kuracja. W jej trakcie przyjmując GH Balance zbudujesz godną podziwu muskulaturę i zlikwidujesz cały nadmierny tłuszcz. Tytaniczny efekt, który osiągniesz będzie długotrwały i wręcz nieodwracalny.

  834 zł 417 zł za 6 miesięczną kurację (w sumie 360 tabletek)

 • Program ekonomiczny

  3 miesięczna kuracja 2 opakowania GH Balance (plus 1 gratis!) – razem 3 opakowania

  Bardzo dobre efekty osiągniesz dzięki 3 miesięcznej kuracji. Szybki wzrost masy mięśniowej i początki rzeźby to Twoje cele. Gdy zdejmiesz koszulkę Twojego ciała będą Ci zazdrościli wszyscy koledzy, a koleżanki nie będą już umiały przejść obojętnie.

  417 zł 278 zł za 3 miesięczną kurację (w sumie 180 tabletek)

 • Program startowy

  Miesięczna kuracja 1 opakowanie GH Balance

  Poszukujesz szybkiego efektu w krótkim czasie? Jeżeli taki jest Twój cel, to Program startowy jest dla Ciebie. GH Balance działa już po 48 h od pierwszej tabletki, więc w trakcie miesiąca zauważysz widoczny wzrost muskulatury i zaczniesz liczyć uśmiechające się do Ciebie dziewczyny.

  139 zł za miesięczną kurację (60 tabletek)


W pakiecie masz zagwarantowane:

 • Bezpieczeństwo

  GH Balance to suplement diety składający się wyłącznie z naturalnych składników, które zostały zamknięte w kapsułce. Nasz produkt jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

 • Poufność

  Twoja prywatność to nasz priorytet — nie sprzedajemy, ani nie udostępniamy danych naszych Klientów innym firmom. Jesteśmy poważną firmą, która poważnie traktuje swoich Klientów.

 • Dyskrecja

  Zamówione produkty zostaną zapakowane w szare opakowanie i dostarczone na podany przez Ciebie adres za pośrednictwem renomowanej firmy kurierskiej. Po złożeniu zamówienia, firma kurierska poinformuje Cię o terminie dostarczenia przesyłki, dzięki czemu będziesz miał pewność, że to właśnie Ty odbierzesz paczkę. W trosce o Twoją prywatność nie wysyłamy zamówień za pośrednictwem poczty.

 • Długotrwałe efekty

  Starannie wyselekcjonowane składniki preparatu w sposób naturalny, i co ważne bezpieczny, zwiększają metabolizm, dzięki czemu GH Balance gwarantuje 100% skuteczność. Uzyskane efekty mają charakter stały i nie znikają po zakończeniu kuracji.

 • Zainteresowanie koleżanek i zazdrość kolegów

  Wzrost muskulatury i jej dodatkowa ekspozycja dzięki zrzuconemu tłuszczowi dają dwa gwarantowane efekty: ponętny wzrok wszystkich dziewczyn i pełne zazdrości spojrzenia kolegów.

2 Wypełnij formularz

 • Czy mogę odebrać przesyłkę przebywając za granicą?

3 Wybierz sposób płatności

 • Płacę przy odbiorze - 0 zł

  Zapłać przy odbiorze, po odebraniu zamówienia od kuriera. Zamówione produkty zostaną do Ciebie wysłane w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia.

 • Płacę teraz - 0 zł

  Zapłać teraz kartą kredytową, przelewem, szybkim przelewem. Zamówione produkty zostaną do Ciebie wysłane w ciągu 24h od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.4 Zamów


Zamówienie: 0 zł
Dostawa: 0 zł

Razem do zapłaty: 0 zł

 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez JPT Investment Partners Limited. PC 1010, Cyprus w celach marketingowych oraz handlowych w tym na powierzenie przetwarzania moich danych osobowych innym podmiotom mającym siedzibę na obszarze Europejskiego Obszaru Gospodarczego.


© GH BALANCE 2014 Wszelkie prawa zastrzeżone